شاید نتوان به عقب برگشت و داستان زندگی را از ابتدا نوشت. داستــــانی که در آن هر سر و تهی زده شود به برهــه ای از زمانش می توان دنیایی پر از رنگ و لعاب بازی های رایانه ای را نسـبت داد. شاید نتوان در این دنیا به زمانی عقب برگشت و سایت و محتوایی که الان رو به روی شما قـرار دارد را همان لحظه هم مقابلتان قرار داد تــا استـفاده کنید اما مطمئنن به جای عقب برگشتن می توان از همین لحظه شروع کرد.

اگر امروز چنین چیزی شکل نمی گرفت و پایانی هم برای آن ساخته و پرداخته نمی شد و فقط حسرت یک شـروع از اولین نقطه را در سر می پروراندیم شاید بهتر می بود، بهتر از آنکه در تالاب این همه درگــیری دادن ها و زجر کشیدن ها و عقب افتادن ها از درس و خانواده و دوستان به پایین کشـیده شویم که شاید چیزی از ته آن تالاب پیدا شود که به درد دنیایمان بخورد. اما به جای این حرف های، همه چیز را به جان و دل خریدیم که در بین ایـن همه مشکــل بتوانیم، بهـترین را برای دنیایمان رقم بزنیم. با اینکه تاریخ شروع این گردهـمایی در ســایت پارسی گیم به یازدهمین روز از ششمین ماه، ســال هزار و سیصد و نود و پنج بر می گردد اما با کمک شما می خواهیم بهترین پایان را برای این محفل عظیم رقم بزنیم.

آینده غیرقابل پیش بینی است ولی برای ما  “سفر خودِ پاداش است” و امیدداریم با همراهی شما از خود، کهکشانی خواندنی بر جا بگذاریم . زایشگر ستاره های درخشان اینده.

پارسی گیـــم نبض گیمی ماست در رگ کنجکاوی شما …

نماد ها و افتخارات:

اعضای تیم ما:

نوید قادری
موسس و سردبیر

هادی جوربنیان
عضو تحریریه

محمد رضا آذرافشان
عضو تحریریه

یحیی رحیمی
عضو تحریریه

آرمین احمدی
عضو تحریریه

رضا مشاکریمی
عضو تحریریه “سخت افزار”

تو هم می تونی در جمع ما باشی ؟

ما در پارسی از همه افراد خوش ذوق و با انگیزه، دعوت می‌کنیم تا در تیم ما حضور پیدا کنند و فرصت اشتراک تجربیاتشان را داشته باشند ? در پارسی گیم علاوه بر بررسی کلی یک بازی، مطالب مفیدتری نیز منتشر می‌شود و شما اگر تخصص ویژه‌ای در این زمینه‌ها دارید می‌توانید جزئی از پارسی گیم باشید و لذت کار گروهی را تجربه کنید.

در صورتی که شما هم تمایل به همکاری با پارسی گیم را دارید، با ما در تماس باشید.