درناوب تبلیغات
دانلود بازی Narcosis برای PC
دانلود بازی Narcosis برای PC

دانلود بازی Narcosis برای PC

پارسی گیم 15 اردیبهشت 1396 بدون دیدگاه 637 بازدید

دانلود بازی Narcosis برای کامپیوتر

Narcosis یک بازی با ژانر ترسناک، نقش‌آفرینی، ساخته استودیو مستقل Honor Code است و داستان بازی به بقا و تلاش برای زنده ماندن در اعماق دریا می پردازد جایی که چیزی جز تاریکی و موجودات خطرناک برای ارائه ندارد و کل داستان در چند کلمه خلاصه می‌شود:”سعی کنید زنده بمانید”. این روزها بازار واقعیت مجازی و هدست های آن بسیار رونق گرفته Narcosis نیز یکی از آن بازی‌هاست که از این تکنولوژی پشتیبانی می‌کند، استفاده از VR در Narcosis باعث شده که مخاطب ترس را در تک‌تک لحظات بازی به خوبی احساس کند و تأثیر مثبتی در تجربه کلی بازی بگذارد.

داستان بازی از آنجا شروع می‌شود که شما در دریا غرق می‌شوید و باید با امکانات کمی که دارید تلاش کنید زنده بمانید، بازی روایت مشخصی ندارد و تمامی ارکان داستان بازی بر اساس تصمیمات درست در لحظه و ترس‌های انسان شکل‌گرفته که باعث شده بازی دارای سبک و حس و حال مخصوص به خود باشد. شما باید در بازی برای اینکه زنده بمانید از ماهی‌ها خطرناک، آب ای آلوده و ترس‌های خود دوری کنید! همچنین حواستان باید به کپسول اکسیژنتان نیز باشد چون هر لحظه امکان دارد که اکسیژن آن تمام و در دریا غرق شوید.

گیم پلی بازی دارای المان‌های خوب و به خصوصی است، نوع شنا کردن شما در دریا، هوش مصنوعی موجودات دریایی و موارد مهمی که برای جذاب کردن گیم پلی الزامی هستند همگی به خوبی کارشده‌اند و Narcosis در بخش گیم پلی یک بازی کامل است.

Narcosis در بخش گرافیک می‌توانست خیلی بهتر از آن چیزی که هست باشد، هرچند Narcosis یک بازی مستقل است و نباید انتظار زیادی از آن داشت ولی گرافیک بازی بسیار جای کار دارد. گرافیک فنی به خوبی کار شده و در بازی به‌هیچ‌وجه شاهد باگ و افت فریم‌های ناگهانی نیستیم، اما در عوض گرافیک هنری بازی کاملاً معمولی و در حد و اندازه‌های بازی‌های نسل هشت نیست.
بخش صداگذاری بازی نیز به خوبی کار شده و کاملاً در منتقل کردن احساس ترس به مخاطب مؤثر است.

بازی Narcosis مخصوص کسانی است که به بازی‌های ترسناک و نقش‌آفرینی علاقه دارند، بازی از امکانات و المان‌های بسیار خوبی در بخش گیم پلی برخوردار است که می‌تواند شما برای روزها سرگرم کند، مخصوصاً اگر آن را با VR تجربه کنید.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 (64 bits)
Processor: Intel i5 or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 560 or better
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: Any sound card
Additional Notes: For VR, please refer to the recommended configuration.

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 (64 bits)
Processor: Intel i5/7 second generation or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 970 / AMD R9 290
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: Any sound card
Additional Notes: This is the minimum configuration to play in VR.

تصاویری از محیط بازی :


بازی های مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.