درناوب تبلیغات
دانلود بازی Civilization Beyond Earth برای PC,دانلود بازی Civilization Beyond Earth برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی Civilization Beyond Earth
دانلود بازی Civilization Beyond Earth برای PC,دانلود بازی Civilization Beyond Earth برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی Civilization Beyond Earth

دانلود بازی Civilization Beyond Earth برای PC

پارسی گیم 1 تیر 1395 بدون دیدگاه 694 بازدید

دانلود بازی Civilization Beyond Earth برای کامپیوتر

در نمایشگاه Pax سال 2013 بود که استودیو Firaxis از نسخه جدید سری بازی‌های Civilation تحت عنوان Beyond Earth رونمایی کرد. در ابتدا نمایش این بازی اکثر مخاطبین انتظار ادامه نسخه پیشین را داشتند، اما توسعه‌دهندگان با یک پیچش داستانی جدید انتظارات همه را نقش بر آب کرد. در این نسخه برای باری دیگر به آینده‌ای خواهید رفت که قبلاً در Century شاهدش بودیم. اما آیا تلاش‌های این استودیو در این مسیر موفق واقع شده اند؟
داستان بازی از سال 2800 آغاز می شود، حال نسل بشر در ورطه نابودی قرار دارد. نابودی که حاصل یک اشتباه بزرگ بوده است و انسان‌ها را برای نجات نا گریز به مهاجرت به سیاره‌های دیگری کرده است و این وظیفه شماست که به هدایت و مدیریت گروهی از این افراد مهاجر بپردازید. انسان‌ها با ورود به سیاره‌های مختلف با مشکلات بسیاری مواجه می شوند که از جمله آن‌ها می توان به وجود موجودات فضایی پیشرفته اشاره کرد. اما داستان بازی به همین‌جا ختم نمی شود و انتخاب‌های تأثیرگذار سختی پیش روی گیمر قرار خواهند گرفت. این که با موجودات صلح کنید یا به جنگ با آن‌ها بپردازید و بسیاری از انتخابات تأثیرگذار دیگر بر عهده شماست.

گیم پلی بازی تا حدودی ادامه روندی است که در نسخه‌های پیشین وجود داشت. سیستم جا به جایی Hex دقیقاً مانند گذشته کار شده است، اما دیگر عناصر گیم پلی بازی تقریباً تغییرات جزئی ای به خود دیده‌اند. برای مثال در نسخه‌های پیشین برای پیشروی در روند بازی گیمر می بایست به صورت رشته ای به کشف سیستم‌های مختلف می پرداخت، اما در این نسخه شاهد پیاده سازی یک سیستم شبکه ای در بازی و در پی این باز بودن دست گیمر برای انجام کار مختلف بودیم.

یکی دیگر از تغییرات فاحشی که در روند گیم پلی این بازی نسبت به نسخه‌های پیشینش شاهدش بودیم، تأثیرگذاری تمدن‌ها بر روی پیش روی بازی بود. در نسخه‌های قبلی برای مثال اگر تمدن پارس را انتخاب می کردید، به دلیل جزئیات این تمدن نا خود آگاه یک حس دشمنی با تمدن یونان در شما شکل می گرفت. اما در این نسخه به هیچ وجه شاهد این جزئیات نبودیم، انتخاب تمدن‌ها هیچ تأثیری بر روند بازی ندارد و هیچ جزئیاتی برای آن‌ها طراحی نشده است.

یکی از نقاط قوت بازی گرافیک معقولش است. این موضوع با استفاده از جدی‌ترین ابزارهای شرکت Amd به اوج خود می رسد. از طرفی دیگر استودیو فیراکسیس در بهینه سازی این عنوان به خوبی هر چه تمام تر عمل کرده است و کمتر هنگامی یافت می شود که در بازی شاهد افت فریم یا باگ باشیم. طراحی دیگر عناصر بازی مانند تکستچر ها، نورپردازی، سایه زنی، عمق میدان و… به خوبی هر چه تمام تر صورت گرفته است.

یکی از نقاط قوت بازی موسیقی آن است. تمامی قطعات موسیقی ای که در پس زمینه مراحل پخش می شوند به لطف خلاقیت آقای جف کنور (آهنگ ساز این نسخه و نسخه قبل)، به زیبایی هر چه تمام تر، با وسواس بسیار توسعه دهندگان و متناسب با شرایط مراحل انتخاب شده‌اند. صدا پیشه ها نیز به خوبی از عهده وظیفه‌شان بر آمده‌اند.

Civilization: Beyond Earth، با اینکه از مشکلات متعدد کوچکی بهره می برد، اما با گیم پلی خوش ساخت و درگیر کننده‌اش مطمئناً لحظات خوشی را برای دوست داران این سری رغم خواهد زد.

هم اکنون این بازی فوق‌العاده را از وب‌سایت پارسی گیم دانلود کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows® Vista SP2/ Windows® ۷
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 256 MB ATI HD3650 or better, 256 MB nVidia 8800 GT or better, or Intel HD 3000 or better integrated graphics
DirectX: Version 11
Hard Drive: 8 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c‐compatible sound card
Additional Notes: Other Requirements: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++2012 Runtime Libraries and Microsoft DirectX.

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows® Vista SP2 / Windows® ۷
Processor: 1.8 GHz Quad Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD HD5000 series or better (or ATI R9 series for Mantle support), nVidia GT400 series or better, or Intel IvyBridge or better integrated graphics
DirectX: Version 11
Hard Drive: 8 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c‐compatible sound card
Additional Notes: DirectX: DirectX version 11, or Mantle (with supported video card)

تصاویری از محیط بازی :


بازی های مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.