دانلود انیمیشن پیپر - Piper 2016

دانلود انیمیشن پیپر – Piper 2016

پوریا رستمی 15 بهمن 1395 بدون دیدگاه 829 بازدید
دانلود انیمیشن پیپر - Piper 2016Reviewed by Par30Game on Feb 3Rating:

یکی از کمپانی‌های پرکار حوزه انیمیشن در سال ۲۰۱۶ پیکسار بود، در طول این سال شاهد عرضه انیمیشن‌های موفق و فاخر بسیاری از سوی این‌ استدیو بودیم. یکی از این آثار انیمیشن فوق‌العاده زیبای Piper است. استدیو پیکسار باری دیگر با اکران این انیمیشن قدرت بی‌حدوحصر خود در خلق انیمیشن های هنری را به رخ رقبایش کشید. در واقع Piper فرای آن چیزی که انتظار داشتیم عمل کرد. همه عناصر ساختاری انیمیشن، از کیفیت تصاویر گرفته تا داستان و کارگردانی در بالاترین سطح ممکن قرار دارند.

درواقع روند داستانی انیمیشن متفاوت از آن چیزی است که در انیمیشن‌های دیگر می‌بینیم، این انیمیشن روایت گر زندگی یک جوجه آبچلیک و تلاش‌هایش برای رسیدن به استقلال است. در تمام طول انیمیشن تقلاهای این جوجه آبچلیک بیننده را بیش از هر انیمیشن دیگری وادار به ادامه مشاهده‌اش می‌کند. به‌مانند بسیاری دیگر از گونه‌های پرنده‌ای، این جوجه آبچلیک نیز در ابتدا از مادر خود تقاضای رفع نیازهایش را می‌کند، اما مادرش از انجام این کارها سرباز زده و او را به تأمین خواسته‌هایش به صورت انفرادی تشویق می‌کند. در نهایت شناخت ناشناخته‌ها و حرکت برخلاف همنوعان باعث می‌شود که او چنان متفاوت عمل کند که نه‌تنها نیاز‌های خود را رفع کرده، بلکه می‌تواند به یاری دیگران نیز بشتابد.
ساخت انیمیشن ازنظر فنی نیز به بهترین شکل ممکن صورت گرفته است. تصویرسازی‌های این اثر حاصل تلاش سه‌ساله آلن باریلارو، انیماتور انیمیشن های محبوبی چون Wall E، Brave، Monster University و… است. از طرفی دیگر در روند ساخت این انیمیشن از جدیدترین فناوری روز دنیا استفاده‌شده است تا جایی که در چند دقیقه اول آن‌ را با فیلم‌های مستند اشتباه خواهید گرفت!
تمامی المان‌های بصری انیمیشن کوتاه پیپر، از آب گرفته تا گیاهان و خاک با وسواس بی‌نظیر سازنده طراحی و مدل‌سازی شده‌اند.
این انیمیشن کوتاه برای باری دیگر قدرت شرکت پیکسار در ساخت شاهکارهای بی‌چون‌وچرا را تصدیق کرد. اگر به دنبال یک‌ انیمیشن بااحساس می‌گردید که تا ساعاتی‌ درگیر داستان پر جزئیاتش شوید، این انیمیشن یکی از بهترین گزینه ها است.

در ادامه برای دانلود انیمیشن “پیپر ” با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

  • شرکت سازنده: Pixar Animation Studios
  • کارگردان : Nicolas Alan Barillaro
  • بازیگران: Alan Barillaro, Marc Sondheimer, Adrian Belew, Erik Smitt
  • امتیاز : 8.6 / 10
  • امتیاز منتقدین : NA / 100
  • زبان: English
  • مدت زمان: 6 دقیقه
لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

پس از دانلود فایل ها، به وسیله نرم افزار های ، پخش فایل های صوتی و تصویری قادر به بازکردن و مشاهده فایل های تصویری هستید. توصیه ما به شما نرم افزار KMPlayer یا Media Player Classic می باشد.

برای تعویض صدای دوبله به صدای اصلی و برعکس در نرم افزار های فوق به صورت زیر عمل کنید.

KMPlayer : CTRL +X
VLC Media Player : Right Click -> Audio Track

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.