درناوب تبلیغات
دانلود بازی Valiant Hearts The Great War برای PC,دانلود بازی Valiant Hearts The Great War برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی Valiant Hearts The Great War
دانلود بازی Valiant Hearts The Great War برای PC,دانلود بازی Valiant Hearts The Great War برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی Valiant Hearts The Great War

دانلود بازی Valiant Hearts The Great War برای PC

پارسی گیم 31 خرداد 1395 بدون دیدگاه 1,005 بازدید

دانلود بازی Valiant Hearts The Great War برای کامپیوتر

جنگ‌ها بسیار دردناک هستند, این را تنها کسانی درک می‌کنند که خودشان درگیر این نبردها بوده‌اند، کسانی که کشته‌اند تا کشته نشوند، کسانی که زمانی باید انسانیت را باید فراموش می‌کردند، Valiant Hearts: The Great War عنوانی است که می‌خواهد حقایق تلخ جنگ را به ما نشان دهد. این بازی روایتگر تلخی‌های جنگ جهانی اول است. ایده‌ی اولیه بازی از نامه‌های سربازانی که در جنگ برای عزیزان خود می‌فرستادند به وجود آمد.نامه‌هایی که گویا آخرین حرف آن‌ها در زندگی شان بوده است. تنها هدف این بازی بنا بر گفته سازنده‌اش، ارائه یک پیام است. “چرا جنگ می‌کنیم؟”

داستان بازی حول محور 4 کاراکتر قابل کنترل می‌چرخد. کاراکتر اول بازی جوانی به نام کارل می‌باشد که به اجبار از زن و فرزندانش جدا شده و می‌بایست به ارتش آلمان خدمت کند. شخصیت دوم امیلی، پدر همسر کارل است، بیشتر مراحل بازی بر محوریت این کاراکتر و فعل و انفعالات زندگی‌اش می چرخند. شخصیت سوم بازی شخصی به نام فردی می‌باشد که به خاطر انتقام همسر کشته شده‌اش توسط آلمانی‌ها داوطلبانه در جنگ حضور پیدا کرده است. شخصیت آخر و چهارم بازی نیز دختر پرستاری به نام آنا است که در میدان جنگ به خدمت می‌پردازد وظیفه‌اش رسیدگی به بیماران و جلو گیری از کشته شدن سربازها است. با پیشروی در داستان با انگیزه‌های واقعی هر یک از آنها روبرو می‌شوید.

هسته‌ی اصلی گیم پلی بازی و روند پیشروی بازی Valiant Hearts در واقع معماهای پی در پی آن است. 4 کاراکتر بازی هر کدام قابلیت‌های خاص خود را دارند که در پی این شاهد تفاوت در معماهای هر یک با دیگر شخصیت‌ها هستیم. یکی از نقاط ضعف گیم پلی بازی معماهای بسیار ساده می‌باشد و اگر پس از باره زمانی مشخص نتوانستید آنها را حل کنید بازی خودش با نشان دادن تصاویری از ذهن کاراکترها شمارا راهنمایی خواهد کرد. به غیر از انسان‌ها کاراکتر پنجمی قابل بازی دیگری نیز وجود دارد که یک سگ می‌باشد. او در کنار اکثر کاراکترها حضور دارد و برای حل معماها و پیدا کردن اشیاء پنهان باید از او استفاده کرد. حرف از اشیای پنهان شد. در بازی آیتم‌هایی وجود دارد که باید آن ها را پیدا کنید. در واقع چیزی که بازی را آزار دهنده می‌کند این است که هیچ گونه تشویقی برای ادامه‌ی مراحل وجود ندارد، تنها چیزی که شمارا تشویق می‌کند سرنوشت کاراکترهای داستان می‌باشد.

UbiArt Framework همان موتور گرافیکی است که با استفاده از آن بازی‌هایی نظیری چون Rayman و Child of Light ساخته شده است و این موتور نیز برای ساخت VH نیز به کار رفته است. جزئیات گرافیکی بازی از طراحی‌های خاصی برخوردارند. طراحی محیط‌های بازی و حس و حالی که در آنها وجود دارد به خوبی توانایی استودیوی سازنده را در به تصویر کشیدن جنگ جهانی اول با این عظمت در یک صفحه نقاشی رنگین به نمایش کشیده است. در یک کلام گرافیک 2.5 بعدی بازی بسیار ساده و دلربا می‌باشد. تنوع محیط‌ها نیز بسیار قابل قبول است. موسیقی بازی بسیار دل‌نشین و آرام است. 39 قطعه در بازی وجود دارد که اکثر آنها بسیار آرام و کم ضرب می‌باشند. آرامشی که در این موسیقی‌ها وجود دارد برعکس ریتم بازی می‌باشد. این را هم بگویم که گاها بسته به شرایط و اقتضای مراحل شاهد موسیقی‌های پر هیجان نیز هستیم.

هدف از ساخت بازی Valiant Hearts: The Great War این نیست که بازی باز ذهن خود را درگیر معماهای آن کند یا چشم به یک گرافیک پر زرق و برق نسل هشتمی بیندازد. هدف این نیست که موسیقی‌های خشن و پر ضربی بشنوید و آدرنالین خونتان بالا برود؛ هدف ساده است: نشان دادن چهره‌ی واقعی جنگ، جنگی که بسیاری از فرزندان را یتیم ساخت. این بازی به شما جنگ را از زبان و داستان خود سربازان روایت می‌کند و دیگر اجزای بازی همه برای اثبات این هدف به کار می‌روند.

هم اکنون بازی زیبا را از وب‌سایت پارسی گیم دانلود کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU: Intel Pentium IV @ 3.0 GHz or AMD Athlon64 3000 + @ 1.8 GHz
RAM: 2 GB RAM
VGA: nVidia GeForce 6800GT or AMD Radeon X1950 Pro (256MB VRAM with Shader Model 3.0 or higher)
OS: Windows XP SP3 or Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
HDD: 6 GB available space
Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

تصاویری از محیط بازی :


بازی های مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.