درناوب تبلیغات
دانلود بازی South Park Stick Of Truth برای PS3, دانلود بازی South Park Stick Of Truth برای پلی استیشن 3, دانلود بازی برای پلی استیشن 3, دانلود South Park
دانلود بازی South Park Stick Of Truth برای PS3, دانلود بازی South Park Stick Of Truth برای پلی استیشن 3, دانلود بازی برای پلی استیشن 3, دانلود South Park

دانلود بازی South Park Stick Of Truth برای PS3

پارسی گیم 4 مهر 1395 بدون دیدگاه 364 بازدید

دانلود بازی South Park Stick Of Truth برای پلی استیشن 3

کمتر کسی وجود دارد که نام انیمیشن سریالی محبوب South Park را نشنیده باشد، سری انیمیشن سریالی که به سبکی کودکانه اما برای بزرگ‌سالان ساخته شده است و با طنزهای بسیار و لحن بی پروایش، چه انتقادهایی که به جامعه‌ی این روزها نمی‌کند! بازی‌های بسیاری نیز با اقتباس از داستان‌های این سریال ساخته شده‌اند، آخرین نسخه این بزی‌ها تحت عنوان South Park: The Stick of Truth در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و اتفاقاً با بازخوردهای مثبتی نیز از سوی گیمر ها و منتقدین این حوزه روبرو شد.

South Park: The Stick of Truth نام عنوانی است که Obsidian Entertainment در سال ۲۰۱۳ با اقتباس از سری سریال انیمیشنی به همین نام منتشر کرد. سبک بازی درست همان چیزی است که نیاز بود باشد، یعنی اگر سبک دیگری برای این بازی انتخاب می‌شد بدون شک شاهد این موفقیت نبودیم. تمام دست‌اندرکاران سریال در ساخت بازی نیز دست داشتند. داستان بازی حول محور دشمنانی می‌چرخد که که به پارک جنوبی حمله کرده‌اند و شی جادویی که کارت من و دوستانش با آن بازی می کردند را دزدیده‌اند، بنابراین وظیفه شما مبارزه با این افراد و باز پس گیری شی جادویی است. به همین دلیل Cartman به سراغ تمامی همسایه‌ها و دوستانش می‌رود تا بتواند چوب حقیقت را برگرداند. در این بین او همسایه‌ی جدیدشان که اسم اورا New Kid گذاشته‌اند را انتخاب می‌کند تا شایستگی خود را به آنها اثبات کند. شما این شخصیت را کنترل کرده و می‌توانید ظاهر و چهره‌ی اورا هر طور که دلتان خواست بسازید.

گیم پلی بازی در سبک نقش آفرینی می‌باشد که در پی این شاهد وجود کلاس‌های مختلفی در بازی هستیم. سبک مبارزات بازی نوبتی می‌باشد به طوری که یک بار شما با کاراکترهایتان به دشمن حمله خواهید کرد و یک بار دشمنتان. در واقع سلاح‌هایی که در بازی وجود دارند همه چوبی هستند و زره‌ها نیز همه قابلمه و … می‌باشند! این که آن شمشیرها واقعی هستند یا زره‌های واقعی می‌پوشید همه در ذهن کودکانه‌ی شخصیت‌ها گنجانده شده است. جادو نیز در بازی وجود دارد و با گفتن وردهایی می‌توان بلاهای مختلفی بر سر دشمنان خود بیاورید. بازی دارای سیستم ارتقا اسلحه‌ها و شخصیتتان نیز می‌باشد و با مبارزه کردن و حل مینی گیم ها و کمک به دیگر شخصیت‌ها Xp هایی کسب می‌کنید که به ارتقا شخصیتتان کمک می‌کند. هر چه مینی گیم های بازی را رد کنید و به بچه‌های محلتان کمک کنید محبوبیتتان نزد آنها افزایش یافته و با اعتماد آنها به شما می‌توانید سلاح‌ها یا وسایل دیگری را خریده یا ارتقاءشان دهید.

تقریباً تمامی کاراکترهای سریال با صداگذاری اصلی خودشان در بازی وجود دارند که در پی این شاهد انتقال حس واقعی سریال به گیمر هستیم. طراحی پارک جنوبی عالی است! تک تک جزئیاتی که در سریال شاهد بودیم در بازی هم مشاهده می‌کنیم و می‌توانیم به راحتی نمایی کلی از پارک جنوبی و تمام مکان‌های آن را داشته باشیم. طراحی کاراکتر ها نیز تماماً همانند سریال هستند و هیچ تفاوتی مشاهده نخواهید کرد. گرافیک بازی در سبک کارتونی و مانند خود سریال طراحی شده است، و در کمتر موقعی شاهد افت کیفیت تکسچر ها و جزئیات بازی هستیم.

South Park را چه برای کسانی که سریال را دیده‌اند و چه ندیده‌اند، پیشنهاد می‌کنم. بازی‌ای ساده که در ذهن کودکانه‌ی شخصیت‌های بازی اما در یک دنیای بزرگسالانه با انواع و اقسام دیالوگ های خنده دار جریان دارد، South Park از آن دسته عناوینی است که به طور کلی به سریال سر منشأ اش وابسته نیست و فهمش برای افرادی که این سریال را ندیده‌اند نیز راحت است. مگر می‌شود دیوانه بازی‌های کارتمن، استن، کایل و آن بیچاره‌ای که در هر اپیزود می‌میرد را فراموش کنیم؟

هم اکنون این بازی فوق‌العاده را از وب‌سایت پارسی گیم دانلود کنید.

تصاویری از محیط بازی :


بازی های مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.