درناوب تبلیغات
دانلود بازی Savage Resurrection برای PC,دانلود بازی Savage Resurrection برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی Savage Resurrection, بازی Savage Resurrection
دانلود بازی Savage Resurrection برای PC,دانلود بازی Savage Resurrection برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی Savage Resurrection, بازی Savage Resurrection

دانلود بازی Savage Resurrection برای PC

پارسی گیم 24 شهریور 1395 2 دیدگاه 2,422 بازدید

دانلود بازی Savage Resurrection برای کامپیوتر

Savage Resurrection عنوانی استراتژیک است که هم‌زمان می‌توانید از دوربین سوم شخص در آن استفاده کنید. داستان بازی مبارزه موجودات جهش‌یافته و انسان‌ها را شرح می دهد که در یک سیاره باهم زندگی می‌کنند و شما باید کنترل یک جبهه را بر عده بگیرید و برطرف دیگر غلبه کنید تا بتواند بر روی سیاره به‌راحتی زندگی کنید.

گیم پلی بازی از کنترل شما بری روی افرادتان تشکیل‌شده شما ژنرال هستید و باید دستور ساخت یا مقابله با دشمن را بدهید، اما در طول بازی بعضی بخش ها را مشاهده می‌کنید که افرادتان از دستورات پیروی نمی‌کنند و سرخود مشغول کار دیگری هستند. برای مثال دستور ساخت یک ساختمان به آن‌ها داده‌اید ولی آن‌ها مشغول مبارزه هستند.

در بازی سربازها هوش و اختیار مخصوصی دارند و گاهی به اختیار خود عمل می‌کنند این کار آن‌ها خیلی به ضرر شما نمی‌شود اما باید حواستان باشد که كاري را كه به آن‌ها محول کرده‌اید را به‌درستی انجام دهند. بازی یک حالت نمایش از بالا و اختیار جمعی دارد و یک حالت سوم شخص که شما می‌توانید، یکی از افرادتان را کنترل کنید و با آن به شکار حیوانات یا نابودی دشمن بپردازید. همه سلاح‌های بازی و ساختمان‌ها قابل ارتقا است و شما با ارتقای آن‌ها می‌توانید بیشتر یا بهتر در مقابل دشمن قرار بگیرید و شکستشان دهید.

طریقه حرکت کردن سربازها بسیار جالب است و حالت‌های مختلفی دارد که با دستورات متفاوت می‌توانید آن‌ها را ببیند اما همین حالت‌های مختلف در نمای بالا تبدیل به یک حرکت ساده تکراری می‌شود که فقط برخورد سربازها را با اشیاء نشان می‌دهد و این حرکت در مبارزه‌ها و ساخت و حتی ارتقا ساختمان‌ها هم یکسان است. این موضوع که از نظر برخی بازیکنان مشکل محسوب می‌شود را سازندگان این‌گونه توجیه کرده‌اند که بازی در اصل فرمان دهی و سوم شخص است و نباید خیلی به این موضوع توجه نکنید.

گرافیک بازی در حالت اختیار جمعی بسیار ساده است و چیز خیلی خاصی را به نمایش نمی‌گذارد ولی در حالت سوم شخص که شما را جای یک سرباز قرار می‌دهد روی تمام جزیات کارشده و شما می‌توانید به‌دقت چهره‌ها مختلف و درخت‌ها و سایه‌روشن‌های آن را ببینید.

صداگذاري اين بازي در حد معمول بوده و نبايد انتظار زياد از آن داشته باشيد.به‌جای آن می‌توانید به انیمیشن‌های شخصیت‌ها و جزئيات آن‌ها و موسيقي متن دقت كنيد و از آن لذت ببريد.

در پایان ما به شما پیشنهاد که این بازی را حتماً بازی کنید چراکه کمتر بازی در صنعت گیم دیده‌شده که در دو حالت اختیار جمعی و سوم شخص باشد و این بازی یکی از آن‌هاست پس حتماً با دانلود این بازی از این عنوان بی‌نظیر لذت را ببرید.

هم اکنون این بازی را از وب‌سایت پارسی گیم دانلود کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 64-bit SP1
Processor: Core i5 2.5 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 660 or AMD Radeon HD 7870 equivalent with 2GB VRAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 15 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 64-bit SP1
Processor: Core i5 2.8 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 970 or AMD Radeon R9 290 equivalent with 3GB VRAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 15 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

تصاویری از محیط بازی :


لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
 • Saeed

  مهمان

  سلام من بازی رو نصب کردم
  ولی نیاز به استیم داره
  این بازی رو نمیتونم آفلاین بازی کنم

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم در پاسخ به Saeed

   پشتیبانی

   درود
   خیر نیازی به استیم نیست! عملیات کرک رو به درستی انجام بدید.