درناوب تبلیغات
دانلود بازی Umbrella Corps برای PC,دانلود بازی Umbrella Corps برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی Umbrella Corps,دانلود بازی Umbrella Corps
دانلود بازی Umbrella Corps برای PC,دانلود بازی Umbrella Corps برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی Umbrella Corps,دانلود بازی Umbrella Corps

دانلود بازی Umbrella Corps برای PC

پارسی گیم 13 شهریور 1395 بدون دیدگاه 1,131 بازدید

دانلود بازی Umbrella Corps برای کامپیوتر

درگذشته زمانی بود که طرفداران سری بازی Resident Evil، برای یک نسخه‌ی جدید از بازی ماه‌ها و سال‌ها انتظار می‌کشیدند، اما با انتشار نسخه‌ی پنجم بازی،شور و شوق طرفداران برای نسخه‌ی جدید از بین رفت. چراکه دیگر ترس گذشته‌ی بازی‌های قبلی Resident Evil را به مخاطب انتقال نمی‌داد. سری بازی‌های Resident Evil هر ساله ضیف تر از قبل می‌شوند و به سمت اکشن تر شدن پیش می‌روند. Umbrella Corps را نمی‌توان یک بازی ترسناک خواند ولی شاید برای طرفداران بازی‌های شوتر و اکشن جذاب باشد.

به نقل از سازندگان بازی وقایع این نسخه، بعد از نسخه‌ی ششم بازی اتفاق می‌افتد. ولی ما تنها شاهد چند نقشه، که خاطرات نسخه‌های قبلی بازی را زنده می‌کنند هستیم. بازی در بخش داستانی و تک‌نفره شمال 20 مأموریت می‌شوند که این‌ها از نظر داستانی هیچ ارتباطی به نسخه‌های قبلی ندارند. تمرکز Umbrella Corps در بخش مالتی پلیر بازی است. در آن شما می‌تواند با وجود زامبی‌ها، به رقابت با دیگر بازیکنان بپردازید. البته به این معنی نیست که می‌تواند زامبی‌های بازی را دست کم بگیرید. اگر یک گوشه برای مدت زیادی بمانید آن‌ها برای شما تهدید بزرگی محسوب می‌شوند و شما را زمین‌گیر می‌کنند.

کاراکترها بسیار سریع حرکت می کنند حتی در حالت‌های نشسته و خوابیده هم قادر خواهید بود تا با سرعت بسیار زیادی حرکت کنید. همین‌طور کنترل بازی بسیار نامناسب و عذاب‌آور است و مانند راه رفتن روی یخ می‌ماند. به همین دلایل از بین بردن بازیکنان دیگر در بخش رقابتی بسیار سخت است چرا که آن‌ها، با سرعت زیادی حرکت می‌کنند. همچنین بعضی از سلاح‌ها و ذره‌ها بسیار قوی و بعضی، بسیار ضعیف می‌باشند که این نوید از نبود توازن در بازی را می‌دهد و بسیار مشکل‌ساز و عذاب‌آور است.

شما می‌توانید کاراکتر خود را شخصی‌سازی کرده و سلاح‌های جدیدی بازکنید که این بخش خوشبختانه لذت‌بخش است و باز کردن تجهیزات جدید به شما حس خوبی می‌دهد. همچنین نقشه‌های بازی با جزئیات و قابل‌قبول طراحی شده‌اند که این تنها نقطه‌ی قوت بازی است.

برای پیدا کردن حریف در قسمت مالتی پلیر، شما سه راه دارید: بازی با دوستان (Friends)، بازی در مقابل دیگر بازیکنان (Public) و همین‌طور رقابت در رتبه‌بندی (Ranked). پیدا کردن یک حریف در بخش پابلیک و رنک بسیار طولانی است چون که افراد زیادی مشغول به بازی نیستند و در این مواقع تنها راه شما، بازی کردن با دوستان خود است.

بازی Umbrella Corps یک بازی ترسناک نیست و برای طرفدار این سبک پیشنهاد نمی‌شود، اما اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده در سبک شوتر سوم شخص و رقابتی می گردید، این بازی با وجود مشکلات فراوان می‌تواند برای شما لذت‌بخش باشد.

هم اکنون این بازی را از وب‌سایت پارسی گیم دانلود کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10 (All 64bit OS)
Processor: Intel Core i3-4160 @ 3.6GHz or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX460 or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 13 GB available space
Sound Card: DirectSound compatible (must support DirectX 9.0c or higher)
Additional Notes: Supports Keyboard +Mouse. Genuine Xbox 360 controller recommended. Monitor: 800×600 or better.

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10 (All 64bit OS)
Processor: Intel Core i7-4790 @ 3.20GHz or better
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX760 or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 13 GB available space
Sound Card: DirectSound compatible (must support DirectX 9.0c or higher)
Additional Notes: Supports Keyboard +Mouse. Genuine Xbox 360 controller recommended. Monitor: 1280X720 or better.

تصاویری از محیط بازی :


بازی های مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.