درناوب تبلیغات

تبلیغات: بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

انتظارها برای داشتن یک بازی آنلاین و پرهیجان فارسی در ایران به پایان رسید و اکنون بازی هیجان انگیز زولا به صورت رایگان در دسترس گیمرهای ایرانی‌ست. زولا یک بازی اکشن تیمی در ژانر شوتر اول شخص است و قدرت به کارگیری استراتژی و تاکتیک بازیکنان در آن حرف اول را می‌زند. اگر با سری بازی‌های جنگی و الگوهای جنگ خیابانی در بازی‌های همچون call of duty و کانتر آشنا باشید مطمئنا شیفته‌ی بازی آنلاین زولا خواهید شد. این بازی مخصوص کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز است.
برای ثبت نام رایگان در بازی زولا لطفا بر روی گزینه زیرکلیک کنید:

بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

GTA V

بازی GTA V هیچ بسته ی الحاقی برای بخش داستانی دریافت نخواهد کرد

سعید ستایش 3 آبان 1396 بدون دیدگاه 232 بازدید

بیش از 4 سال از انتشار نسخه‌ی ابتدایی بازی GTA V می‌گذرد، بازی که همانند نسخه‌های قبلی خود توانست پس از عرضه انقلابی در عرصه‌ی فروش و روایت داستانی در صنعت گیم ایجاد کند. پس از عرضه و موفقیت این بازی راک استار تمامی تمرکز خود را بر روی بخش آنلاین این بازی گذاشت تا بتواند بازیکنان را هم چنان درگیر بازی خود نگه دارد، راک استار در این راستا بسته‌های الحاقی فراوانی برای این بخش راهی بازار کرد که هرکدام بخش جدیدی را به GTA Online اضافه می‌کردند، این پشتیبانی فوق‌العاده‌ی راک استار از بازی خود باعث شده که فروش GTA V همچنان پس از حدود 4 سال ادامه داشته باشد.

یکی از بخش‌هایی که در بازی Grand Theft Auto V موردتوجه بسیار زیاد کاربران و منتقدان قرار گرفت بخش داستانی بازی است، بخشی که باوجود گذشت چند سال کاربران همچنان امیدوار هستند که Rockstar Games برای این بخش بسته‌ای الحاقی راهی بازار کند. راک استار در نسخه‌های قبلی بازی GTA بسته‌های الحاقی متنوع و جذابی برای بخش داستانی منتشر کرده بود، اما تاکنون این شرکت برای بخش داستانی بازی GTA V محتوای اضافه‌ای منتشر نکرده، طراح بازی GTA V در توضیح این اتفاق آورده که ما هم همانند شما عاشق بخش داستانی هستیم و این بخش برای ما اهمیت بسیار بالایی دارد، اما در حال حاضر تمام تمرکز راک استار بر روی بازی بزرگ بعدی است، علاوه بر این‌ها به نظر ما بخش داستانی GTA V به بهترین شکل ممکن به پایان رسید پس عرضه‌ی محتوای اضافی برای این بخش کار بیهوده‌ای است.

منبع: GameSpot

مطالب مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.