درناوب تبلیغات

تبلیغات: بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

انتظارها برای داشتن یک بازی آنلاین و پرهیجان فارسی در ایران به پایان رسید و اکنون بازی هیجان انگیز زولا به صورت رایگان در دسترس گیمرهای ایرانی‌ست. زولا یک بازی اکشن تیمی در ژانر شوتر اول شخص است و قدرت به کارگیری استراتژی و تاکتیک بازیکنان در آن حرف اول را می‌زند. اگر با سری بازی‌های جنگی و الگوهای جنگ خیابانی در بازی‌های همچون call of duty و کانتر آشنا باشید مطمئنا شیفته‌ی بازی آنلاین زولا خواهید شد. این بازی مخصوص کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز است.
برای ثبت نام رایگان در بازی زولا لطفا بر روی گزینه زیرکلیک کنید:

بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

GTA V

جزئیات آپدیت جدید بازی GTA V مشخص شد

سعید ستایش 15 مهر 1396 بدون دیدگاه 687 بازدید

بازی GTA V حتی پس از گذشت چند سال از عرضه همچنان پرطرفدار است، این بازی که در چارت‌های فروش همیشه جزو 10 بازی برتر قرار می‌گیرد چندی پیش موفق شد به پرفروش‌ترین بازی تاریخ تبدیل شود، بازی GTA V تاکنون توانسته بیش از 80 میلیون نسخه بر روی پلتفرم‌های مختلف فروش کند که این آمار در تاریخ بی‌نظیر است.

یکی از دلایل موفقیت بازی GTA V پشتیبانی مداوم راک استار و ارائه‌ی آپدیت‌ها وپچ های مختلف برای بخش آنلاین بازی هست، آخرین آپدیت بازی که چندی پیش در دسترس قرار گرفت، چند هواپیما و جت جدید به بازی اضافه می‌کرد، به‌تازگی نیز راک استار اطلاعات تازه‌ای را از جدیدترین آپدیت بخش آنلاین بازی GTA V  در دسترس قرار داده است.

این آپدیت که طی چند ماه آینده عرضه می‌شود قرار است وسیله‌های تبدیل شونده را به بازی اضافه کند، برای مثال شما می‌توانید با ماشین خود هم در دریا هم در زمین و هم در آسمان به رانندگی و ماجراجویی بپردازید، از دیگر ویژگی‌های آپدیت جدید بازی می‌توان به‌اضافه شدن بخشی جدید به بازی اشاره کرد، در این بخش یک بازیکن در بازی انتخاب می‌شود و دیگر بازیکنان بخش آنلاین بازی باید به کشتن او بپردازند و بازیکن انتخاب‌شده نیز باید فرار کند، این بخش آن‌قدر ادامه دارد تا شخصیت موردنظر به قتل برسد. در این آپدیت همانند آپدیت‌های قبلی چند وسیله‌ی نقلیه ازجمله چند هلیکوپتر و موتور نیز به بازی اضافه می‌شوند.

منبع: GameSpot

مطالب مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.