درناوب تبلیغات

تبلیغات: بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

انتظارها برای داشتن یک بازی آنلاین و پرهیجان فارسی در ایران به پایان رسید و اکنون بازی هیجان انگیز زولا به صورت رایگان در دسترس گیمرهای ایرانی‌ست. زولا یک بازی اکشن تیمی در ژانر شوتر اول شخص است و قدرت به کارگیری استراتژی و تاکتیک بازیکنان در آن حرف اول را می‌زند. اگر با سری بازی‌های جنگی و الگوهای جنگ خیابانی در بازی‌های همچون call of duty و کانتر آشنا باشید مطمئنا شیفته‌ی بازی آنلاین زولا خواهید شد. این بازی مخصوص کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز است.
برای ثبت نام رایگان در بازی زولا لطفا بر روی گزینه زیرکلیک کنید:

بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

Spider Man

تاریخ کنفرانس سونی در مراسم TGS مشخص شد

سعید ستایش 8 شهریور 1396 بدون دیدگاه 79 بازدید

چند روز پیش بود که مراسم Gamescom با معرفی بازی‌ها و سخت‌افزارهای برتر در کشور آلمان به پایان رسید، یکی از غایبان بزرگ این مراسم شرکت سونی بود، این شرکت عدم حضور خود در این مراسم را نبود برنامه اعلام کرد، حال چند روز دیگر مراسم TGS بگذار می‌شود و سونی اعلام کرده که در این مراسم شرکت خواهد کرد، این مراسم به‌صورت هرساله در کشور ژاپن و شهر توکیو برگزار می‌شود و بیشتر شرکت‌های شرقی در آن حضور دارند و به معرفی بازی‌های و سخت‌افزارهای جدید می‌پردازند.

کنفرانس سونی در این مراسم در تاریخ 19 سپتامبر و ساعت 4 بعدازظهر برگزار خواهد شد، سونی هنوز برنامه‌ی خود و اینکه قرار است چه بازی‌هایی را در این مراسم معرفی کند مشخص نکرده است، اما به نظر می‌رسد این شرکت اطلاعات دقیقی از بازی‌های Yakuza 6 و Gravity Rush 2 در اختیار کاربران قرار دهد، ازآنجاکه مراسم TGS بیشتر یک مراسم ملی کشور ژاپن است و استودیوها و شرکت‌های بزرگ غربی در آن حضور ندارند، سونی کنفرانس خود در این مراسم را بسیار آرام و کم سروصدا برگزار و معرفی بازی‌های بزرگ و مورد انتظار خود را به مراسم Playstation Experience 2017 موکول کند. همچنین چندی پیش تاریخ برگزاری PlayStation Experience 2017 اعلام شد.

کنفرانس سونی در مراسم TGS 2017 به‌صورت زنده از YouTube استریم می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آن را تماشا کنند.

منبع: GameSpot

مطالب مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.