درناوب تبلیغات

تبلیغات: بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

انتظارها برای داشتن یک بازی آنلاین و پرهیجان فارسی در ایران به پایان رسید و اکنون بازی هیجان انگیز زولا به صورت رایگان در دسترس گیمرهای ایرانی‌ست. زولا یک بازی اکشن تیمی در ژانر شوتر اول شخص است و قدرت به کارگیری استراتژی و تاکتیک بازیکنان در آن حرف اول را می‌زند. اگر با سری بازی‌های جنگی و الگوهای جنگ خیابانی در بازی‌های همچون call of duty و کانتر آشنا باشید مطمئنا شیفته‌ی بازی آنلاین زولا خواهید شد. این بازی مخصوص کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز است.
برای ثبت نام رایگان در بازی زولا لطفا بر روی گزینه زیرکلیک کنید:

بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

Call of Duty: WWII

بتای خصوصی بازی Call Of Duty: WWII منتشر شد

سعید ستایش 6 شهریور 1396 ۱ دیدگاه 157 بازدید

بتای خصوصی بازی Call Of Duty: WWII به‌تازگی شروع‌شده و هم‌اکنون کسانی که بازی را خریداری کرده‌اند می‌توانند این بتا و لینک آن را بر روی ایمیل خود مشاهده کنند. این بتا فعلاً در حالت خصوصی قرار دارد و مخصوص کاربران PS4 است، کسانی که بازی را پیش‌خرید نکرده‌اند و بازیکنان نسخه‌ی PC و Xbox One بازی از تاریخ 1 تا 4 سپتامبر به نسخه‌ی بتای عمومی بازی دسترسی خواهند داشت، نسخه‌ی بتای بازی که شامل بخش چند نفرِ و آنلاین است به‌طوری برنامه‌ریزی‌شده که کاربران می‌توانند تا لول 25 شخصیت خود را در بازی ارتقا دهند و وسایل و تجهیزات جدید در بازی برای خود خریداری کنند. سقف لول 25 مخصوص نسخه‌ی بتای بازی است و در نسخه‌ی اصلی بازی این محدودیت برداشته خواهد شد.

به‌تازگی نیز بازخوردهایی از نسخه‌ی بتای Call Of Duty: WWII توسط بازیکنان منتشرشده است که استودیوی سازنده برخی از آن‌ها را منتشر کرده، بازیکنان در نظرات خود اظهار داشته‌اند که بازی Call Of Duty: WW 2 به ریشه‌های خود بازگشته و ما شاهد آن Call Of Duty زیبا و نفس‌گیر در این نسخه هستیم. همچنین کاربران به وجود برخی مشکلات درزمینهٔ گیم پلی، گرافیک و محیط کاربری بازی نیز اشاره داشته‌اند که استودیوی سازنده بازی به کاربران قول داده این مشکلات در نسخه‌ی اصلی بازی برطرف خواهد شد.

منبع: GameSpot

مطالب مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه