تبلیغات تبلیغات
TGC

پاویون ایران در نمایشگاه گیمزکام آلمان میزبان 9 شرکت بازی‌ساز ایرانی است

نوید قادری 30 مرداد 1396 بدون دیدگاه 59 بازدید

بزرگ‌ترین نمایشگاه بازی اروپا، فردا 31 مرداد توسط آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و با حضور پاویون ایران افتتاح خواهد شد. به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نمایشگاه گیمزکام 2017 آلمان برای نخستین بار است که توسط یک مقام بلندبالا همچون صدراعظم آلمان افتتاح می‌شود.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در سال‌های اخیر روند حضور در نمایشگاه گیمزکام را تغییر داده و با ایجاد پاویون ایران، محلی برای تجمع و میزبانی شرکت‌های بازی‌ساز ایرانی را فراهم می‌آورد. هر سال نیز فراخوان بهره‌مندی از این فرصت و حمایت منتشر شده و بازی‌سازان درخواست‌های خود را ارسال می‌کنند که بهترین طرح‌ها توسط تیم کارشناسی انتخاب می‌شود.

امسال نیز فرصت حضور برای 9 شرکت بازی‌سازی در فضای پاویون ایران فراهم شده که می‌توانند از این فرصت جهت برقراری قرار ملاقات‌های تجاری با ناشران و دیگر فعالان مهم صنعت بازی در دنیا بهره‌مند شوند.

از جمله دیگر برنامه‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای حضور در این نمایشگاه؛ معرفی رویداد TGC 2018 به ناشران و سخنرانان مطرح و دعوت از آن‌ها برای حضور در این رویداد است. همچنین دعوت از برترین اساتید بازی‌سازی برای برگزاری کارگاه‌های تخصصی در فصل‌های پاییز و زمستان از دیگر اهدافی است که برای حضور در این نمایشگاه تعیین شده است.

منبع: بنیاد ملی بازی های رایانه ای

مطالب مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.