درناوب تبلیغات
دانلود بازی No Man’s Sky برای PC,دانلود بازی No Man’s Sky برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی No Man’s Sky, دانلود کرک بازی No Man’s Sky
دانلود بازی No Man’s Sky برای PC,دانلود بازی No Man’s Sky برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی No Man’s Sky, دانلود کرک بازی No Man’s Sky

دانلود بازی No Mans Sky The Path Finder برای PC

پارسی گیم 27 مرداد 1396 2 دیدگاه 1,209 بازدید

دانلود بازی No Mans Sky The Path Finder برای کامپیوتر

بازی No Mans Sky با سروصداهای زیادی در سال 2016 منتشر شد و بااینکه تبلیغات زیادی پیرامون بخش چند نفرِ و محیط بزرگ بازی انجام‌شده بود این بازی نتوانست آن‌طور که باید ظاهر شود و تبدیل به شکستی بزرگ برای استودیوی سازنده آن یعنی Hello Games شد، عمده مشکلات بازی No Mans Sky آن‌طور نبودن بازی برخلاف وعده‌های سازندگان بود و سازندگان بازی با وعده‌های دروغین از مخاطبان سو استفاده کرده بودند، برای مثال برخلاف آنچه در تریلرها و مصاحبه‌های قبل از انتشار بازی گفته می‌شد، No Mans Sky اصلاً بخش آنلاین و چند نفرِ نداشت! یا نداشتن بخش داستانی و جنگ‌های بین کهکشانی، همگی وعده‌های دروغین سازندگان به بازیکنان بوده است. با همه‌ی این مشکلات و وعده‌ها به نظر می‌رسد که استودیوی Hello Games از اشتباهات خود درس گرفته است، این استودیو پس از انتشار ناموفق بازی با ارائه‌ی آپدیت‌ها فراوان و بزرگ به‌صورت رایگان همچنان پس از گذشت یک سال در حال بهبود بازی No Mans Sky است. آخرین آپدیت بازی No Mans Sky که بزرگ‌ترین آپدیت بازی تاکنون نیز است، بخش‌های مختلفی را به بازی اضافه می‌کند و همچنین به بهبود مشکلات گرافیکی و گیم پلی بازی می‌پردازد، اگر استودیوی Hello Games یک سال صبر می‌کرد و بازی No Mans Sky را به این صورت که حالا آپدیت کرده منتشر می‌کرد، این بازی می‌توانست به یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر بازی‌های ویدئویی تبدیل شود.

No Mans Sky The Path Finder

از امکانات اضافه‌شده به بازی No Mans Sky در آپدیت 1.3 می‌توان به بخش چند نفرِ و آنلاین بازی با امکان حضور 16 بازیکن به‌صورت هم‌زمان اشاره کرد. از دیگر تغییرات می‌توان به‌اضافه شدن بخش داستانی با 30 ساعت گیم پلی مفرح و سرگرم‌کننده و همچنین بهبود گرافیک فنی بازی ازجمله بافت‌ها و تکسچرهای بازی اشاره کرد.

استودیوی Hello Games همچنین اشاره‌کرده که از این به بعد بازیکنان می‌توانند سیاره‌های متنوع‌تر با تنوع گیاهی و جانوری مختلفی در بازی ببینند و دیگر از سیاره‌های تکراری در بازی خبری نیست، بخش گیم پلی بازی نیز دستخوش برخی تغییرات ازجمله اضافه شدن سلاح‌ها، سفینه‌ها و امکانات جدید شده، همچنین برخی از ایرادها و باگ‌ها این بخش نیز رفع شده است.

بااینکه کمی دیر، اما No Mans Sky در حال حاضر تبدیل به بازی شده است که از روز اول باید می‌بود، گرافیک چشم‌نواز، گیم پلی اعتیادآور، محیط گسترده و تمام‌نشدنی با تنوع بالا، بخش آنلاین جذاب، همه‌ی این‌ها ویژگی‌هایی هستند که آخرین آپدیت بازی No Mans Sky آن‌ها رادار است، شما می‌توانید هم‌اکنون با دانلود آپدیت 1.3 از این بازی لذت ببرید.

هم اکنون این بازی فوق‌العاده را از وب‌سایت پارسی گیم دانلود کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Processor: Intel Core i3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
Storage: 10 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


بازی های مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
 • mr.Green

  مهمان

  سلام کرکش شده است

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم در پاسخ به mr.Green

   نویسنده

   سلام دوست عزیز
   بله