درناوب تبلیغات

تبلیغات: بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

انتظارها برای داشتن یک بازی آنلاین و پرهیجان فارسی در ایران به پایان رسید و اکنون بازی هیجان انگیز زولا به صورت رایگان در دسترس گیمرهای ایرانی‌ست. زولا یک بازی اکشن تیمی در ژانر شوتر اول شخص است و قدرت به کارگیری استراتژی و تاکتیک بازیکنان در آن حرف اول را می‌زند. اگر با سری بازی‌های جنگی و الگوهای جنگ خیابانی در بازی‌های همچون call of duty و کانتر آشنا باشید مطمئنا شیفته‌ی بازی آنلاین زولا خواهید شد. این بازی مخصوص کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز است.
برای ثبت نام رایگان در بازی زولا لطفا بر روی گزینه زیرکلیک کنید:

بازی زولا – بازی شوترآنلاین زولا رایگان و کاملا فارسی

Skull & Bones

صحبت های سازندگان بازی Skull & Bones به همراه اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شد

سعید ستایش 22 مرداد 1396 بدون دیدگاه 41 بازدید

Skull And Bones بازی جدید Ubisoft است که در جریان کنفرانس این شرکت در E3 2017 معرفی شد، این بازی بعد از معرفی حواشی زیادی داشته است. یکی از مواردی که منتقدان به بازی Skull And Bones نسبت می‌دهند، شباهت بسیار زیاد این بازی به سری Assassin’s Creed است، زیرا هر دو بازی در دریاها جریان دارند و از دوره‌ی زمانی یکسانی نیز برخوردار هستند، یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش شباهت بین این دو بازی شده، طراحی محیط‌ها و گرافیک هنری Skull And Bones است که شباهت زیادی با سری Assassin’s Creed دارد.

 

حال سازندگان Skull And Bones در مصاحبه‌ای که به‌تازگی داشته‌اند به بخش تک‌نفری بازی و همچنین توضیح عدم شباهت Skull And Bones به Assassin’s Creed پرداخته‌اند.

سازندگان Skull And Bones در سخنان خود آورده‌اند که بازی Skull And Bones بازی است که در همان 5 دقیقه‌ی ابتدایی بازیکنان را جذب خود می‌کند، چون آنان باید در دنیای بی‌کران بازی به دنبال حیات و کشف گنج‌ها و رموز بازی باشند، بازیکنان برای کشف دنیای بازی باید به دل دریاهای سیاه و جدید بزنند و با چالش‌های واقعی روبه‌رو شوند.

سازندگان Skull And Bones در مورد شباهت‌های بازیشان با سری Assassin’s Creed نیز گفته‌اند که این دو بازی از هر لحاظ متفاوت‌اند، سری Assassin’s Creed یک مجموعه‌ی نقش‌آفرینی، اکشن، ماجراجویی است که سیر داستانی مشخصی دارد، اما Skull And Bones این‌طور نیست، شما در Skull And Bones در نقش یک دزد دریایی باید در محیط بازی به‌صورت آزادانه بچرخید و از کشتی‌ها و جزایر مختلف دزدی کنید.

بازی Skull And Bones در پاییز 2018 برای کنسول‌های نسل هشتمی و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: GameSpot

مطالب مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.