درناوب تبلیغات
دانلود بازی Ultimate General: Civil War برای PC
دانلود بازی Ultimate General: Civil War برای PC

دانلود بازی Ultimate General: Civil War برای PC

پارسی گیم 27 تیر 1396 بدون دیدگاه 1,021 بازدید

دانلود بازی Ultimate General: Civil War برای کامپیوتر

Ultimate General Civil War بازی در ژانر استراتژیک است که توسط استودیوی Game Labs ساخته و به‌صورت انحصاری برای کامپیوترهای شخصی منتشرشده است. موضوع و داستان Ultimate General Civil War در مورد وقایع تاریخی است و این بازی سرنوشت و تاریخ را به دست شما می‌سپارد که هرگونه که دوست دارید آن را بنویسید، شما می‌توانید در بازی یک فرمانده بازنده و بی‌نام‌ونشان باشید یا یک فاتح بزرگ که تا آخر دنیا در مورد او بحث خواهد شد.

Ultimate General Civil War داستان بیش از 50 جنگ بزرگ آمریکا را به تصویر می‌کشد و شما می‌توانید به‌عنوان فرمانده هرکدام از جناهین در این جنگ‌ها شرکت کنید، بعضی از این جنگ‌ها کوتاه‌اند و ظرف چند دقیقه به پایان می‌رسند اما بعضی دیگر طولانی و نفس‌گیر هستند و حتی می‌توانند چند ماه طول بکشند! پس خود را آماده کنید چون Ultimate General Civil War قرار است که توانایی‌های رهبری شمارا به چالش بکشد.

مهم‌ترین بخش یک بازی استراتژیک گیم پلی آن است و استودیوی سازنده Ultimate General Civil War به‌خوبی از این موضوع مطلع است برای همین در این بخش بازی کاستی ندارد و المان‌ها و تاکتیک‌هایی که در بازی برای پیروزی وجود دارند بسیار متنوع و چالش‌برانگیز هستند، همچنین جنگ‌ها و وقایع تاریخی که در بازی وجود دارند با دقت و ظرافت تمام طراحی‌شده‌اند که نشان از توجه بسیار زیاد استودیوی سازنده بازی نسبت به این بخش است.

درزمینهٔ گرافیک Ultimate General Civil War مناظر و نکته خاصی برای ارائه ندارد زیرا بازی بیشتر به‌صورت کاغذی و صفحه وار است، البته اگر بخواهید می‌توانید با تعویض زاویه دوربین شاهد جنگ‌ها نیز باشید که گرافیک این بخش در سطح خوب و قابل قبولی قرار دارد.

اگر به دنبال یک بازی استراتژیک سرگرم‌کننده و اعتیادآور می‌گردید و همچنین به تاریخ علاقه دارید، Ultimate General Civil War یک بازی کم نقص است که می‌تواند شمارا تا مدت‌ها سرگرم کند.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 – 32 bit
Processor: Intel i3
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512Mb VRAM, Minimum 1366×768 resolution, Intel HD 4000 and higher, GeForce 8800 and higher, AMD Radeon X1600
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


بازی های مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم