درناوب تبلیغات
دانلود بازی Goat Simulator برای PC
دانلود بازی Goat Simulator برای PC

دانلود بازی Goat Simulator برای PC

پارسی گیم 19 تیر 1396 بدون دیدگاه 1,054 بازدید

دانلود بازی Goat Simulator برای کامپیوتر

نسخه Game of the Year Edition شامل تمامی DLC ها و آپدیت ها

در این دوره که بازار بازی‌های شبیه‌ساز داغ است و هرروز شاهد عرضه بازی جدید در این سبک هستیم کمتر بازی پیدا می‌شود که دارای گیم پلی منحصربه‌فرد خود باشد. اکثر بازی‌های شبیه‌ساز در مورد مدیریت شهر یا مزرعه هستند و اغلب نیز گیم پلی مشابه هم دارند که کاربر را از تجربه‌ی این‌گونه بازی‌های بازمی‌دارد، اما بااین‌حال هنوز نیز هستند استودیوهایی که با ایده‌ی ناب و درجه‌یک خود سعی در رقابت و تصاحب باز رادارند. Coffee Stain Studios یکی از آن استودیوهاست که در سال 2014 اقدام به انتشار بازی Goat Simulator کرد، این بازی که شبیه‌ساز زندگی یک بز است! شمارا در نقش یک بز قرار می‌دهد و شما می‌توانید آزادانه در محیط بازی بچرخید و کارهای عجیب و بامزه انجام دهید.

Goat Simulator دارای سیر داستانی نیست و تنها کار شما در بازی اینت است که در محیط بچرخید و کارهای بامزه انجام دهید، البته شما ممکن است در بازی توسط انسان‌ها و ماشین‌ها صدمه ببینید پس باید حواستان باشد!

مهم‌ترین رکن Goat Simulator گیم پلی آن است جایی که استودیوی Coffee Stain Studios در سال 2014 که بازی را منتشر کرد از مشکلات متعدد و زیادی رنج می‌برد اما این استودیو با ارائه آپدیت‌ها و DLC های متعدد توانست طی مدت 3 سال این ایرادات را به بهترین نحو ممکن رفع کند و گیم پلی بازی را به حد کامل و قابل قبولی برساند.

Goat Simulator شاید ازلحاظ گرافیکی فنی و کیفیت بافت‌ها در حد بازی‌های جهان باز و شبیه‌ساز دیگر نباشد اما گرافیک هنری و طراحی محیط‌های بازی به بهترین شکل این عیب بازی را پوشانده و Goat Simulator هیچ‌وقت شمارا ازلحاظ بصری ناامید نخواهد کرد.

اگر از بازی‌های شبیه‌ساز تکراری خسته شده‌اید و به دنبال یک بازی جهان باز و شبیه‌ساز جدید می‌گردید، Goat Simulator بازی است که می‌تواند باگیم پلی و محیط گسترده‌اش تمامی نیازهای شمارا برطرف کند.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows Vista
Processor: 2.0 GHz Dual Core Processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Shader Model 3.0, 256 MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 or 8
Processor: 2.0 GHz Quad Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Shader Model 3.0, 512 MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit

تصاویری از محیط بازی :


لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

کانال تلگرام پارسی گیم

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.